+90 212 243 50 52

Çalışma Saatleri

Hafta İçi : 09:00-18:00 C.tesi: 09:00-13:00

Bizi Arayın

+90 212 243 50 52

İletişim Formu

+90 212 243 50 52

Elektronik Komponent

Binlerce çeşit Elektronik Komponent ürünü online ve hızlı bir şekilde 10K Elektronik üzerinden aynı gün kargo seçeneğiyle kapınızda.

Bir elektronik komponent, elektronları veya ilişkili alanlarını etkilemek için kullanılan bir elektronik sistemdeki herhangi bir temel ayrık cihaz veya fiziksel varlıktır. Elektronik bileşenler çoğunlukla endüstriyel ürünlerdir, tekil bir biçimde mevcuttur ve idealize edilmiş elektronik bileşenleri temsil eden kavramsal soyutlamalar olan elektriksel elemanlarla karıştırılmamalıdır.

Elektronik bileşenler bir dizi elektrik terminaline veya kablolara sahiptir. Bu kablolar, belirli bir fonksiyona (örneğin bir amplifikatör, radyo alıcısı veya osilatör) sahip bir elektronik devre oluşturmak için genellikle tel üzerinden diğer elektrik bileşenlerine bağlanır. Temel elektronik bileşenler, benzer bileşenlerin dizileri veya ağları olarak ayrı ayrı paketlenebilir veya yarı iletken entegre devreler, hibrit entegre devreler veya kalın film cihazları gibi paketlerin içine entegre edilebilir.

Elektronik komponent
Elektronik komponent

10K Elektronik olarak tedarikte Dünya’nın bir çok noktasından hızlı ve garantili ürünler tedarik ederek müşterilerimize en düzgün hizmeti sağlamak amacıyla çalışıyoruz.
Her hafta düzenli bir şekilde Avrupa ve Uzakdoğu ülkelerinden yüklemeler getirerek çözüm ortaklarımıza hızlı bir şekilde yardımcı oluyoruz.

10K Elektronik müşterilerine her zaman en kaliteli hizmeti ve çözüm yolunu sunarak sektörde emin adımlarla ilerleyen, hizmet kalitesini sürekli olarak artıran ve üretici firmaların beklediği performansın fazlasını sunan lider firma ve bunu sürdürüyor.

Perakende Komponent

Elektronik Komponent